Nagy izgalom nem volt, mert gyakorlatilag mindegy, kit kapnak.

Kisorsolták a férfi kézilabda Bajnokok Ligája final fourjának elődöntőit, a magyar résztvevő, a Telekom Veszprém azt a PSG-t kapta, amely a csoportkörben oda-vissza verte őket.

A Karabaticcsal felálló PSG Veszprémben 29–28-ra, Párizsban pedig 28–24-re verte a Telekomot, vagyis egyértelmű esélyes. Sajnos a másik két csapat is verte idén Nagy Laciékat, így idén egy bronzérem is siker lehetne.

A PSG-ben Nikola Karabaticon kívül olyanok játszanak, mint az élő francia legenda, Daniel Narcisse, a legjobb német, Uwe Gensheimer, Luc Abalo, Nikola öccse, Luka, Thierry Omeyer vagy épp Nedim Remili. Na meg a világ legjobbja, Mikkel Hansen.

Az elődöntőkre június 3-án (szombat), 15.15-kor és 18 órakor kerül sor, a bronzmeccs és a döntő június 4-én (vasárnap) lesz szintén 15.15 és 18 órakor.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

A Liverpool újabb magyar válogatottat akar leigazolni

Mutatunk egy bikinis videót az olimpia a legszexibb versenyzőjéről

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szoboszlai iránt érdeklődik a Real Madrid. Mit gondolsz?
24% A Real Madrid már túl magas szint lenne neki.
76% Simán helye lenne, jelenleg a világ egyik legjobbja a posztján.
Divat, design, beauty, gaming – A legjobb magyar alkotókat keresik
Hirdetés