Persze aligha veri oda őket pár pont levonás, a Liverpoolt már úgysem lehet utolérni.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Az UEFA a pénzügyi fair play megsértése miatt 30 millió euróra büntette és kizárta a 2020–2021-es, illetve a 2021–2022-es európai kupasorozatokból a Manchester Cityt, a klub ugyanis 2012 és 2016 között hamis adatokat közölt a szponzorációs bevételeiről.

Az Independent a Premier League vezetőségétől származó információkra hivatkozva most azt írja, az angol szövetség ugyanazokat a feltételeket írja elő a klubok számára, mint az UEFA, így aztán, ha az európai szövetség szabálytalanságot talált, a Premier League-gel sem lesz másképp, márpedig akkor szankció is lesz.

A lap szerint a Premier League vezetői megvárták az UEFA hivatalos lépését, de már gondolkoztak a lépéseken:

a legvalószínűbb büntetés a pontlevonás lesz.

A City vezetése a nemzetközi Sportdöntőbírósághoz fordul az UEFA büntetés miatt, a PL pontlevonására viszont legyintene, hiszen 22 pontos hátrányban van a Liverpoolhoz képest, a bajnoki címre már csak matematikai esélye van.

(Fotó: Clive Brunskill/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

5 meccs a foci-vb csoportköréből, amit nagyon várunk

Vikingként pózolva várják a világbajnokságot Haalandék

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni