Az olasz bajnokság egyik legjobbja napokon belül a Paris Saint-Germainhez kerülhet.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az olasz bajnokságban szereplő Napoli egyik legjobbja,

Hvicsa Kvarachelia nagyon közel áll ahhoz, hogy a Paris Saint-Germain játékosa legyen.

Az olasz transzferszakértő, Gianluca Di Marzio szerint a két klub jövő héten egy döntő fontosságú találkozót tart, hogy megegyezzenek a játékos klubváltásáról.

A grúz játékost már nyáron megvette volna a PSG, de mivel a Napoli Osimhent elengedte, így Kvarachelia távozása nem volt opció, most azonban változott a klub álláspontja, Aurelio De Laurentiis klubelnök most már kész eladni a támadót, akiért nagyjából 75 millió eurót kaphat a nápolyi csapat.

Kvarachelia 2022-ben igazolt Nápolyba, rögtön az első szezonjában bajnok lett a csapattal, az elmúlt években pedig a Serie A egyik legjobb szélsője volt.

Ez is érdekelhet:

A Manchester City megegyezett a Bundesliga topcsatárával

Egyre biztosabb, hogy egyiptomi csatárt igazol Pep Guardiola csapata.

Olasz topklubban köthet ki Marcus Rashford

Egyre biztosabb, hogy Marcus Rashford már télen távozik a Manchester Unitedtől.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott