Alakul ez.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Most már nem telik egy úgy hét, hogy ne röppenne fel egy újabb pletyka arról, hogy Neymar a Real Madridnál köt ki. Volt, hogy csereüzlet keretében adták el a brazilt Madridba, volt hír arról is, hogy a teljes csatársorát kicseréli Pérez elnök, amire egyébként van is sansz.

És azt is sejtjük már, hogy Neymar is menni akar, mert gyerekkora óta a Realba vágyik, hiába a barcelonai évek, ő Madrid, a blancók vezére akar lenni. CR után övé lehetne a Real.

Egy dologról nem volt még szó: mit szól mindehhez a PSG, amely 222 millió eurót fizetett Neymarért?

Most erről is jött egy hír, a goal.com úgy tudja, a PSG elnöke, Nasszer al-Kelaifi elmondta, hajlandó elengedni a brazilt, és ennek egy feltétele van:

a PSG nyerje meg az idei szezonban a Bajnokok Ligáját.

Állítólag az elnök megígérte a brazilnak, hogy ha sikerül Párizsba vinniük a BL-trófeát, távozhat Párizsból. Ez egyébként azért is izgalmas, mert a PSG épp a Reallal játszik a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, így azt kihúzhatjuk, hogy Neymar nem lesz motivált leendő csapata ellen.

A párharc első meccsét február 14-én rendezik Madridban.

A Real Madrid 400 millió euróból lecserélné a támadósorát?

A spanyol lap egy elég bizarr felvetéssel állt elő. Reális?

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Azt tudtad, hogy Messi nagyon beteg volt? És azt, hogy az első szerződését egy szalvétára írták?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés