A korábban már beugró argentin szakember ismét kisegítheti a Realt.

Érdekes mozgolódás kezdődött a Real Madridnál a Relevo értesülése szerint. A bajnokságban csak harmadik, a Bajnokok Ligájában pedig a 18. helyen álló blancóknál elkezdte felkészülni a Carlo Ancelotti utáni időszakra. Az már egy ideje nyílt titok, hogy Xabi Alonsót szeretnék leültetni a kispadra 2025 nyarán.

Egyre biztosabb, hogy csapatot vált a világ egyik legizgalmasabb edzője

Leverkusenben már felkészültek a távozására.

Ám most az a hír jött, hogy az olasz edző talán nem húzza addig.

A Relevo szerint ugyanis a Real Madrid tájékoztatta Santiago Solarit, hogy ő lesz a csapat edzője a szezonban, ha Carlo Ancelottit kirúgják.

Solari nem először ugrana be a Realhoz, 2018. októberében is őt nevezték ki, amikor Julen Lopeteguit kirúgták. Solari akkor ügyvezető menedzser lett, majd két héttel később hivatalosan is edző. Az argentinnal nyerte meg a Madrid a FIFA-klubvilágbajnokságot. Solari 2019. március elejéig maradt.

7 kiváló képességű futballista, aki megbukott a Real Madridban

Összeszedtünk hét olyan sztorit, amikor sokra hivatott játékosok végül csalódást okoztak a Real Madridnál.

(Fotó: David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Messi, Ronaldo, Mbappé és Vinícius Júnior együtt legózik ebben az új reklámban

Alig hisszük el, mi lehet Pep Guardiola következő munkája

Kylian Mbappé arról sztorizott, hogy Messi szintekkel jobb volt, mint ő és Neymar

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
11% Igen, többször is.
17% Igen, volt egyszer rá példa.
72% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés