Sebastián Abreu már 41 éves, de még mindig profi focista, sőt most már a világ legtöbb klubjában játszó labdarúgó is lett.

Abreu egyébként annak ellenére, hogy a vándorlásra tette fel a pályafutását, nem is rossz focista, elvégre 70-szeres uruguayi válogatott. A csatár két világbajnokságon is részt vett (2002, 2010), 2011-ben pedig Copa Américát nyert.

Sebastián „El Loco” Abreu most a chilei élvonalban szereplő Audax Italianóba igazolt, ez pedig a 26. profi klubja pályafutása alatt, márpedig ilyen hosszú listát eddig egyetlen futballista sem állított össze, új világcsúcstartóként hívják a sajtóban.

Eddig 25 csapattal a német kapus, Lutz Pfannenstiel tartotta a csúcsot. Abreu a chilei élvonal mellett a Copa Sudamericanában is szerepelhet, vagyis még csak nem is levezetni ment.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Jude Bellingham és Budapest is főszerepet kap a Topps Chrome UCC kollekciójában

Jön a hoki-vb, ismét a legjobbak ellen bizonyíthat a magyar válogatott

Már szinte pofátlanság, mennyit képesek elkérni a szállásért Budapesten a BL-döntő éjszakáján

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
25% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés