Az egyik legkomolyabb belga csapat hamarosan az Afrika-kupán is meglesheti a középpályást.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A belga footnews.be arról írt, hogy egy bizonyos Moez Chebbi nevű játékosügynök határozottan állítja, hogy a 34-szeres belga bajnok

Anderlecht szorosan rajta tartja a szemét a Fradi középpályásán, Aïssa Laïdounin.

A 25 éves játékosnak annyira jól megy az FTC-ben, hogy egy ideje már stabil kezdőként számítanak rá a tunéziai válogatottban is, ott lesz az Afrika-kupán is. Ebben a szezonban 26 meccsen játszott a Fradiban, és a csapat egyik legjobbja, újabban hatos poszton játszik, vagy a dupla pivot egyik tagja, de így is van négy gólja és hat gólpasszt.

Laïdounit a román élvonal akkori utolsó helyén álló FC Voluntariból igazolta a Fradi, egyébként az Angers utánpótlásában nevelkedett. 2020-ban nagyjából 600 ezer euróért vette a Fradi, most 2,5 millió az értéke a Transfermarkt szerint, ennyiért alighanem el is engednék.

Az Anderlecht jelenleg a negyedik helyen áll a belga bajnokságban, öt pontra van a második Bruges-től és tizenegyre az élen álló újonc Royale Union Saint-Gilloise-tól.

A Fradi francia középpályást igazolt a román liga utolsó helyezettjétől

Egy több poszton is bevethető fiatal játékos csatlakozott a magyar bajnokhoz.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Útban volt a játékvezető, ezért fellökte a focista

18 éves és 358 millió eurót ér a világ legértékesebb futballistája

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
48% Igen
45% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés