Szeretlek, Magyarország! – írta Szoboszlai Dominik.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az írek elleni meccset követően az M4 Sportnak szűkszavúan nyilatkozott a magyar válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik. Hétfő este a közösségi médiában jelent meg egy poszt a játékostól, ez már bőbeszédűbb volt:

„Fáj. Fáj, mert nagyon akartuk! Nem csak magunkért, hanem értetek is.
Értetek, akik mindig mellettünk álltok, és a világ végére is elkísérnétek minket.

Csapatkapitányként sajnálom, hogy most nem sikerült… De végtelenül büszke vagyok minden játékosra, stábtagra és edzőre. Imádok magyarnak lenni, még akkor is, amikor az élet próbára tesz. Egyszer minden részlet a helyére kerül majd, ezért dolgozunk újra és újra. Ti is, mi is. Egy vb-vel tartozunk nektek és magunknak!
A munka újra elkezdődött.

Szeretlek, Magyarország! 🇭🇺”

– olvasható a játékos Instagram-oldalán.

Ez is érdekelhet:

Szoboszlai zokogott a válogatott drámai kiesése után

A válogatott csapatkapitánya elsírta magát a kiesés után.

Hamis MI-képpel próbálják lejáratni Szoboszlait

Óriásit megy a neten az íreket cikiző Szoboszlai-kép, de azt már nem mindenki vette észre, hogy egy szerkesztetett fotóról van szó.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
18% Franciaország
16% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés