Elkezdődött a Bundesliga új idénye, a Bayern München rögtön jelezte, kié lesz minden bizonnyal idén is Salátástál.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az Európa-liga-győztes ellen kezdte meg a Bundesliga-idényt a Bayern München. Mondhatnánk, hogy az Eintracht Frankfurt elleni meccs rangadó volt, az eredmény azonban nem ezt támasztja alá.

A Bayern München az első félidő végén már öt góllal vezetett, a végeredmény 6–1 lett, úgy hogy a második félidő már csak formalitás volt.

Musiala duplázott, mellette Kimmich, az új igazolás Mané, Pavard és Gnabry szerezte a Bayern góljait, a Frankfurt becsületgólját Kolo Muani rúgta Neuer hibája után.

Összefoglaló: 

Még csak egy meccs ért véget tehát a Bundesligából, de ez elég jól megmutatta az erőviszonyokat. Valószínűleg idén is az lesz a képlet, hogy van a Bayern München, és mindenki más.

Ez is érdekelhet:

Rummenigge szerint a Bayern jól jön ki Lewandowski távozásából

Levédekezhetetlen lesz a München a korábbi elnök szerint.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
25% Hazai
32% Idén egyik sem