Nem akart beszólni Karim Benzema, de azért mégis megtette.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Továbbra is téma a hétfői Aranylabda-átadó. A Real Madridnál biztosra vették, hogy Vinícius Júnior lesz a győztes, majd amikor kiderült, hogy mégsem, a klub tagjai nem mentek el a gálára, ahol Rodri lett az aranylabdás.

Madridi hiszti után Rodri nyerte az Aranylabdát

A Manchester City Európa-bajnok védekező középpályása nyerte a 2024-es Aranylabdát.

Azóta rengetegen megszólaltak. A France Football főszerkesztője nyomásgyakorlásról beszélt, Vinícius Júnior úgy gondolja, hogy azért nem kapta meg a díjat, mert küzd a rasszizmus ellen, Javier Tebas La Liga-elnök pedig a Real Madridot kritizálta.

Vinícius szerint azért nem kapta meg az Aranylabdát, mert harcol a rasszizmus ellen

Tovább fog harcolni, még úgyis, hogy szerinte a rasszizmus elleni harca miatt maradt le az Aranylabdáról.

A La Liga Real Madrid-drukker elnöke az Aranylabda kapcsán kritizálta a Madridot

Javier Tebas szerint hiba volt a Real Madrid részéről, hogy a klub nem vett részt az Aranylabda-gálán.

Megszólalt a Real Madrid korábbi játékosa, a 2022-es Aranylabda győztese, Karim Benzema is:

„Beszéltem Vinivel, szomorú, ez teljesen normális... megérdemelte volna, hogy megnyerje az Aranylabdát.

Nincs semmi bajom Rodrival, jó játékos, de amikor a kanapén ülve meccset nézek, akkor Rodri semmi olyat nem csinál, amire azt mondom, hűha”

– szúrt oda Benzema.

Ez is érdekelhet:

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

18 éves és 358 millió eurót ér a világ legértékesebb futballistája

Elképzelhető, hogy Vinícius Júnior napjai meg vannak számlálva a Real Madridnál

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés