Újabb topcsatár, sőt aranylabdás köthet ki Szaúd-Arábiában.

A szaúdiak nem lassítanak, Cristiano Ronaldo megszerzése után Messire mozdultak rá egy évi 600 millió eurós csomaggal, még csapatot is válaszhat magának, jóllehet hivatalosan az Al-Hilal kereste meg.

Messi egyelőre a Barcelonára vár, és amíg ezt teszi, az arabok meglebegtettek egy kis olajpénzt Karim Benzema előtt is. Matteo Moretto újságíró-transzferszakértő tudomása szerint

Benzema ajánlatot kapott egy szaúd-arábiai klubtól, amely 200 millió eurót fizetne neki két szezonra.

Állítólag a francia komolyan fontolgatja, hogy elhagyja a Real Madridot, így aztán csatár után kell néznie a blancóknak. A Relevo azt írja,

közel vannak a kieső Espanyol 33 éves csatárának, Joselunak a megszerzéséhez.

Ugyan Joselu 16 gólt szerzett a szezonban, nem gondoljuk, hogy őt szánják a kezdőcsatárnak. Időközben rácsörögtek az Interre is, hogy Lautaro Martínez felől érdeklődjenek, szóval megindult a csatárkeresés.

Ronaldo fizetésének a kétszereséért csábítják Messit Szaúd-Arábiába

Több mint 25-ször annyit ajánlottak, mint amit a Barcelona tudna adni neki évente.

(Fotó: Florencia Tan Jun/Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
13% Nem, tök jó, hogy van.
64% Azonnal, értelmetlennek tartom.
23% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
A jövő megérkezett Fehérvárra – az ország egyik legmodernebb BYD szalonjában jártunk
Hirdetés