Lehet, hogy pár percet kellett volna még várni, szegény elég zaklatott volt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A női vízilabda-válogatott ezüstérmet szerzett a hazai világbajnokságon, miután 9–7-re kikapott az USA-tól. A meccs után a válogatott szövetségi kapitánya, Bíró Attila igen őszintén nyilatkozott.

„Minimálisan jobb volt az amerikai válogatott, a végén azért kaptak egy-két könnyebb ítéletet, ami nem tetszett. Talán nincs erre szükségük, amúgy is jobb csapat nálunk, egy hangyafasznyival jobbak voltak.

Meg akartuk nyerni ezt a vébét, volt is rá sanszunk. Kritikus helyzetekben azért mi is hibáztunk, kár lenne letagadni, hogy gyengék voltak a lövéseink, és egy-egy emberelőnyös játékban nem álltunk a helyzet magaslatán, de tény, hogy sokkal jobban meg kellett szenvednünk az ítéletekért, mint nekik.

Ezt a munkát 2018-ban kezdtük, el is jutottunk valameddig, dobogónál lejjebb nem is szeretnénk adni.

A fejlődés töretlen, győzni is meg kell tanulnunk

– mondta Bíró Attila az M4 Sportnak.

Világbajnoki ezüstérmes a női pólóválogatott

A magyar női pólóválogatott ezüstéremmel zárta a budapesti világbajnokságot.

(Fotó: MTI)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
16% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés