Mindenki korrupt, kivéve Sepp Blattert. Ő labdarúgás jótékony télapója, Teréz anyája, dalai lámája. Szegény, naiv öreg, körbe van véve korrupt emberekkel, akik kihasználják őt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Éppen a napokban írtunk arról, hogy a világ legszánalmasabb eseménye lesz a katari vébé, erre másnap letartóztatnak tizennégy magas rangú FIFA-tisztviselőt korrupció vádjával. Egyedül szegény Sepp Blattert sajnáljuk, mikor ő a belét kihajtja már tizenhét éve, a többi korrupt tisztviselő pedig kihasználja a naivitását, és a háta mögött seftelnek.

A sunyi gazemberek.

Sepp Blatter gyorsan ki is adott egy közleményt, hogy ezzel mindenki tisztában legyen.

„Szomorú nap ez a labdarúgásnak, minden futballszerető embernek, a FIFA-nak”

– kezdte Blatter.

Az első kettőben nem vagyok biztos, de figyeljünk Blatterre.

„Amilyen szerencsétlen események ezek, annyira üdvözöljük az amerikai és svájci hatóságok nyomozásait, amelyek remélhetőleg segítik azokat a FIFA-intézkedéseket, amelyek a futballban meglévő szabálytalanságokat akarják megszüntetni.”

Végre, végre elindulhat a labdarúgás megtisztulása, és vége lehet a korrupciónak a FIFA-n belül.

Szegény FIFA is meglepődött, hogy korruptak, ezért az etikai bizottságuk (igen, ezek szerint van ilyen) felfüggesztett 11 személyt az őrizetbe vettek közül.

Szurkolunk Sepp Blatternek, hogy folytathassa keresztes hadjáratát a tiszta labdarúgásért és a tiszta FIFA-ért, rendezhessen vébét az emberi jogok két bajnoka, Katar és Oroszország.

Igazából erről szól ez a botrány: Blatter legyőzi a korrupciót a FIFA-n belül.

Ez a drága jó ember...

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Újabb szövetségi kapitány bírálta a futball-vb legmegosztóbb újítását

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Eddig hogy tetszik neked a futball-vb?
8% Nagyon jó meccsek vannak.
55% Voltak jó és kevésbé jó meccsek is.
37% Eddig nekem csalódás.
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés