Előbb belépett másik hat csapattal a Szuperligába az Arsenal, majd tegnap este kilépett. Ezek után levélben kért elnézést a szurkolóitól a londoni csapat.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Nagyjából két napig tartott a Szuperliga-láz, a vasárnapi bejelentés után tegnap este mind a hat angol csapat visszalépett hivatalosan az új elitbajnokságtól.

Egynapos volt a Szuperliga? Sorra hátrálnak ki a klubok

Rövid puccs volt, már vissza is verték a támadást.

Az Arsenal meg külön levelet is írt a szurkolóinak, amiben leírták:

  • Az elmúlt napokban a szurkolók ismét megmutatták, mennyire szeretik a klubot.
  • Nem akartak senkit megbántani, de a csatlakozással csak az Arsenal jövőjére gondoltak.
  • A szurkolók és a közvélemény hatására visszalépnek a Szuperligától.
  • Hibáztak, bocsánatot kérnek.
  • A belépéssel az Arsenalt akarták megvédeni, stabilitást akartak biztosítani a klubnak.
  • Céljuk, hogy mindig megfelelő, a klub szempontjait figyelembe vevő döntéseket hozzanak meg.

A Szuperliga reagált az angol klubok kilépésére

Két nap sem telt el a Szuperliga bejelentése után és a hat angol klub már ki is lépett.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés