Bódog Tamás jelenleg a Kisvárda vezetőedzője, ennek apropóján járt az M4 Sport vasárnap esti műsorában. De ha már ott volt, nyilván szóba került a furcsa diósgyőri távozása is.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Bódogtól megszoktuk, hogy nem köntörfalazik, Németországban nem ahhoz szokott, emiatt persze nehéz embernek is tartják. Nyilván Kisvárdáról is kivágják majd, de most még elmondta a véleményét arról, hogy a diósgyőri vezetőség egy telefonhívással rúgta ki 2018 áprilisában.

„Nekem is fel kellett dolgozni, hogy kidobtak, mint egy kutyát. Szó szerint. Úgy gondoltam, hogy máshogy fog ez történni, de úgy tűnik, egy-két embernek nem feltétlenül gerinc volt a jele az óvodában.”

Bódog Tamás a DVTK-tól való távozásáról

Bódog Tamás nagyon kemény szavai a DVTK-s menesztéséről: „Nekem is fel kellett dolgozni, hogy kidobtak, mint egy kutyát. Szó szerint... Úgy gondoltam,...

Bódog Tamás az egyik legjobb dolog a magyar fociban.

Bódog tönkrevágta az összes magyar edző sztenderd kifogását :(

Ennek nem fognak örülni a magyar kollégák, baromi nehéz lesz mostantól tolni a közhelyes kamut.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
10% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott