Lassan már csak for fun fogad a két harcos, pedig még a torna felénél sem járunk, a srácok pedig tényleg értenek hozzá. Bár ezt most nehéz statisztikával alátámasztani. Ezt a vébének nevezett akármit most abba kéne hagyni, mi történik már itt?! Újratöltöttek, majd most jobban fog menni, ígérik.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben