Mario Gabudnak sikerült az extrém fogyasztás.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A küzdősportokban bevett szokás a fogyasztás, vagyis a versenyzők a normál testsúlyuknál alacsonyabb súlycsoportban indulnak a versenyeken, ezzel is megpróbálva maximalizálni az esélyeiket.

A fogyasztás általában egyrészt veszélyes és egészségtelen, másrészt komoly szenvedés. Most egy birkózó, Mario Gabud engedte meg, hogy videóra vegyék a fogyasztásának utolsó óráit. A srác egy óra alatt 76.9 kg-ról lement egészen 74.2-ig, így sikeresen hozta a  versenysúlyát.

Gabud a lehető legforróbb fürdőben izzadt, majd a testhőmérséklet minél magasabban tartása végett rengeteg ruhát vett magára, ezzel is segítve az izzadást.

Wrestler Cuts Nearly Three Kilos In One Hour ??

This wrestler needed to cut weight, and he did it in one of the most extreme ways possible... ?? Don't try this at home... ⚠️ ? YT/Gabudizator Conditioning
Néhány éve a BBC készített egy kőkemény videót egy MMA-harcos fogyasztásáról, Dean Garnett 19 óra alatt hét kilót adott le:

A BBC kőkemény dokuban mutatja be, milyen extrém módon fogyasztanak az MMA-harcosok

Már a ketrec előtt komoly harcot vív a legtöbb MMA-bunyós.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy párharc már biztosan ismert a foci-vb kieséses szakaszában

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott