Legalábbis ezt írja a Bild.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Befejeződött az európai klubszezon, így javában pörögnek az átigazolási pletykák. Az egyik legújabb szerint Cristiano Ronaldo azt szeretné, ha a Juventus leigazolná a kolumbiai James Rodríguezt.

James az előző két szezont a Bayernben töltötte kölcsönben, de továbbra is a Real Madrid játékosa, és úgy tűnik, hogy a Bayernnél semmiképp nem fog maradni. És a madridi jövője is minimum kérdéses, könnyen elképzelhető, hogy csapatot vált a nyáron.

Korábbi csapattársa, Cristiano Ronaldo pedig szívesen futballozna ismét együtt a 27 éves középpályással, és a pletykák szerint abban bízik, hogy sikerül meggyőznie Jamest, legyen a Juventus játékosa.

A 2014-es vb felfedezettje az előző szezonban 20 Bundesliga-meccsen hét gólt és négy gólpasszt jegyzett, piaci értéke 65 millió euró.

Ha már Juventus és Bayern:

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés