Ahogy már írtuk, újabb angol tehetség szeretne a Bundesligában kiteljesedni.

Jadon Sancho annyira jó példát mutat Dortmundban, olyan utat és jövőt vázolt a fiatal angol tehetségeknek, hogy Callum Hudson-Odoi-nak is megjött a kedve a német ligához. Más kérdés, hogy nem a Dortmundot, hanem a nagy ellenfelet, a Bayern Münchent választotta.

A Sky információi szerint Hudson-Odoi közölte a Chelsea vezetőségével, hogy nem akarja meghosszabbítani a szerződését, ami 2020 nyarán jár le, és a Bayernben látja inkább magát. A München 30 millió fontot is ajánlott már a Chelsea-nek, holott a 18 éves szélsőnek mindössze egy meccset játszott a Premier League-ben.

A döntéséről hétfő délelőtt már a Chelsea klubigazgatóját, Marina Granovszkaját is tájékoztatta, így a londoniaknak most már csak azt kell eldönteniük, hogy már most télen, vagy csak a nyáron adják el a tehetséget.

A bajorok a pénz mellett Hudson-Odoi-nak beígérték Arjen Robben 10-es mezét is, a holland ugyanis a szezon végén távozik.

 

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Bruno Fernandes szerint rengeteg pénzt ígértek neki a szaúdiak, de nem célja, hogy ő legyen a leggazdagabb

A Real Madrid futballistája bemutatta a szezon egyik legpofátlanabb szimulálását

A Tottenham 2026-ban először tudott meccset nyerni a Premier League-ben

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te tudod, mennyit keres a feleséged?
75% Igen
14% Nem
11% Nem szoktunk erről beszélni