Az ESPN-nek adott hosszabb interjút a másfél éves kihagyás után hétvégén visszatérő Conor McGregor.

A korábbi két súlycsoportos UFC-bajnok ellenfele Donald Cerrone lesz, a meccs előtt több témát is érintett az ESPN-nek adott interjújában.

  • A Habib elleni felkészülés ideje alatt többször piált és arra is volt példa, hogy egy edzés után három napra eltűnt, bulizott, olyan dolgokat tett, amelyeket nem kellett volna.
  • Úgy érzi, hogy most újra régi önmaga, megtalálta a motivációját.
  • Akarja a Habib Nurmagomedov elleni visszavágót, sőt Mayweather ellen is szívesen bokszolna. Szerinte egészen biztos, hogy lesz még bokszmeccse a jövőben, bokszban is világbajnok szeretne lenni.
  • Három-négy hónapja egyetlen kortyot sem ívott, csak a felkészülésre, a következő meccsére fókuszál.
  • Szerinte a Cerrone elleni bunyóval megközelítőleg 80 millió dollárt fog keresni, a Nurmagomedov elleni meccsel kábé 50 milliót kaszált.

A teljes beszélgetésért katt ide.

McGregor: Nurmagomedov reszket, elfuthat, de el nem rejtőzhet

Hosszabb interjút adott a Donald Cerrone elleni visszatérő meccsére készülő Conor McGregor, amelyben természetesen megemlítette Habib Nurmagomedovot is.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Portugáliai rémálom: A Fradi négy góllal kikapott és kiesett az Európa-ligából

Videó: Óriási potyagólt kapott a Fradi kapusa az Európa-ligában

Megfosztották az aranyérmétől az Afrika-kupa-győztes szenegáli válogatottat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Az Egyik csata a másik után kapta az Oscar-díjat. Te láttad?
19% Igen, nagyon bejött.
33% Igen, de nekem annyira nem adta.
29% Nem láttam, de megnézem.
19% Nem láttam és nem is tervezem.