
A legfrissebb hírek szerint Cristiano Ronaldo nyáron újra csatlakozhat nevelőklubjához.
Az al-Naszr kiesett az ázsiai Bajnokok Ligájából, ezt követően erősödtek fel a Ronaldo esetleges távozására vonatkozó pletykák. A portugál Fichajes szerint
Ronaldo nagyon komolyan elgondolkodott azon, hogy hazatér, és ismét a Sporting futballistája lesz.
Ronaldo ott akar lenni a 2026-os világbajnokságon, a tornán a lehető legjobb formában szeretne futballozni, és ahhoz, hogy ezt elérje, ideális hely lehet a Sporting. A fővárosi csapat nyáron minden bizonnyal eladja legnagyobb sztárját, Viktor Gyökerest, szükség lehet tehát egy befejező csatárra, és a portugál források szerint ez Ronaldo lehet.
Ronaldónak 33 gólja és négy gólpassza van az idei szezonban, a BL-ből kiesett a csapata, és bajnok sem lesz, jelentős a lemaradása a szaúdi Pro League-ben. A negyvenéves Ronaldo karrierjét a Sportingban kezdte, végigjárta a klub korosztályos csapatait, majd 2002-ben bemutatkozott a felnőttek között, egy szezon után távozott a Manchester Unitedhez. Később a Real Madridban, a Juventusban és újra a Manchester Unitedben játszott, mielőtt 2022-ben Szaúd-Arábiába szerződött.
Ez is érdekelhet:
(Fotó: Getty Images)