A maga kategóriájában a világ két vezető brandje egyezségre jutott, így továbbra is Nike-ban játszanak Messiék.

A pipás sportszergyártó évi 100 millió euróért marad továbbra is a katalán csapat szállítója, amivel megelőzte a Manchester United és az Adidas közötti csúcsot, az eddigi 96 millió eurót.

Voltak korábban olyan hírek, hogy nem akar összejönni az új szerződés, ám végül egyezségre jutott a két fél, most már gyakorlatilag végleges a kontraktus, már csak kisebb részleteket kell tisztáznia a klubnak és a Nike-nak, hivatalosan a következő hónapban jelenthetik be.

És e mellé a 100 millió mellé még érkezhet évi 40-60 millió euró mezszponzorációból, de egyelőre ott még hárman küzdenek, hogy felkerüljenek a gránátvörös-kék szettre.

Ezekben a mezekben játszik a Barcelona a következő szezonban?

(sport.es, ARA)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

98. perces csodagóllal indult a futballhétvége

Rooney szerint a Fradit nem érdemes elhagyni az Európa-liga-címvédő kedvéért

5 felejthetetlen teljesítmény a BL-ben, ami legalább annyira emlékezetes, mint Fede Valverde Man. City elleni mesterhármasa

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
26% Persze, nagyon várom már a futamokat.
15% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
17% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
42% Nem érdekel az F1.
Miért maradnak meg az emlékezetben bizonyos ajándékok?
Hirdetés