A Warriors Steph Curry történelmi teljesítményével behúzta a hetedik meccset.

A Golden State Warriors kiejtette a Sacramento Kings csapatát az NBA-rájátszás első köréből, miután a címvédő a négy győzelemig tartó párharc utolsó, hetedik meccsén idegenben nyert.

A Kings egy félidőn át tudott meccsben lenni, a harmadik negyedben gyakorlatilag képtelen volt normálisan lepattanózni a Sacramento, miközben a Warriors egyre nagyobb előnyre tett szert, a végeredmény 120–100 lett.

A Golden State négyszeres bajnok, többszörös MVP irányítója, Steph Curry történelmi teljesítményt nyújtott: 50 pontot dobott, ezzel ő lett az első olyan játékos, aki 50 pontig jutott a rájátszásban egy párharc hetedik meccsén.

A Warriors a második körben a Los Angeles Lakersszel játszik.

Janisz Adetokunbo inkább személyeskedett az újságíróval, minthogy szembenézett volna a valósággal

Kinek van igaza? Tényleg nem kudarc alapszakaszgyőztesként kiesni a 8. helyezett ellen az első körben? Vagy a sportban nincs kudarc?