Kérdés, hogy a Barcelona miért engedné el a játékosát az egyik riválisához.

Joao Félixet a Chelsea-hez küldte az Atlético Madrid, a fiatal portugál félévre megy kölcsönbe, a madridi klub ezért 11 millió eurót kap.

A helyére szeretne egy játékost Diego Simeone, aki a Barcelonában idén alig játszó Memphis Depay lehet.

Az As szerint Depay félévre menne kölcsönbe az Atléticóhoz, ami az Atlético részéről érthető lépés lenne, a Barcelona részéről már nem annyira. A holland szerződése nyáron lejár, így logikus, hogy az Atleti nem fizet egy olyan futballistáért, akit ha nagyon akar, akkor nyáron ingyen is megszerezhet.

A Barca szempontjából ez viszont azt jelentené, hogy Lewandowskinak nem lenne cseréje, és azt is, hogy a klub valószínűleg nem akar új szerződést kötni a támadóval a szerződése lejárta után sem. Ami annyira már nem meglepő, Lewandowski érkezése után egyértelmű volt, hogy Depay maximum csere lehet a csapatnál, ennél a szerepnél pedig többre vágyik.

Depay eddig 42 alkalommal lépett pályára a Barcelonában, 14 gólja és két gólpassza van.

A Chelsea kölcsönveszi az Atlético 127 milliós támadóját

Fél évre 11 millió euróért. Érdekes üzlet.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Mosolyogva tölti az autód a magyar fejlesztésű Voltie

Mourinho megfenyegette a futballistáját, aki állítólag ötször lemajmozta Vinícius Júniort

A Real Madrid védője kétszer fejen térdelte a földön fekvő ellenfelét, a játékvezető szerint nem történt szabálytalanság

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hétvégén indul az F1-szezon. Követed az idei bajnokságot?
31% Persze, nagyon várom már a futamokat.
16% Többnyire igen, megpróbálok minél inkább képben lenni.
24% Ha belefutok, belenézek egy-két futamba.
28% Nem érdekel az F1.
Ha idén nem akarsz mellélőni nőnapon, ebből a listából válassz
Hirdetés