A női egyesben bekövetkezett a lehetetlen a US Open-elődöntőjében, a férfiaknál nagyon nem, helyette minden várakozást alulmúlt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Nagyon csalódottak vagyunk, mert elmaradt az izgalom, Novak Djokovics ugyanis ennél simábban nem  győzhetett volna, 85 perc alatt és három szettben gyakorlatilag elpusztította a címvédő Marin Cilicet, a horvát három játékot tudott összesen nyerni: 6:0, 6:1, 6:2. Ez így kicsit karcsú.

Annyira karcsú, hogy ez volt az évszázad legsimább Grand Slam-elődöntője, és a legunalmasabb is. A korábbi rekordot Lleyton Hewitt és Jevgenyij Kafelnyikov tartotta a 2001-es US Openen (6:1, 6:2, 6:1 – Hewitt javára).

A hatodik US Open-döntőjére készülő Djokovics a döntőben majd Roger Federerrel ütöget, aki Stan Wawrinkát győzte le 4:6, 3:6, 1:6-ra 92 perc alatt. Ez sem rossz azért.

Djokovics–Federe azért az nem rossz. Talán nézni is kellene. Akkor már fogadsz is?

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Így spárgázik egy 224 centi magas sportoló

Kvíz: Mennyire emlékszel a 98-as foci-vb-re?

A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés