A világelső Novak Djokovics négy játszmában átgázolt Roger Federeren az Australian Open elődöntőjében, az első két szettben minden idők játékát mutatta, a svájci zseninek egy szett és a meccs pontja jutott.

A Labdamenetet a negyedik szettben játszották a srácok, Federer szempontjából 3:4 volt és 0:30, és jött ez a csoda. Roger azonban így is elveszítette a szervagémjét, aztán az egész meccset.

Az egész meccs azonban Djokovicsé volt, hihetetlen, mekkorát játszott a szerb, soha nem volt még annyira tanácstalan és megalázott Federer, mint az első két szettben, amikor 54 perc alatt kivégezte a világelső (6:1, 6:2). Djokovics ezzel pályafutása során hatodszor jutott be az Australian Open döntőjébe.

Djokovics (szerb, 1.)–Federer (svájci, 3.) 6:1, 6:2, 3:6, 6:3

A másik ágon a brit Andy Murray a kanadai Milos Raoniccsal játszik, mégpedig pénteken 9.30-tól.

Imádod a teniszt, nézed is és égsz a vágytól, hogy pénzt tegyél valamelyik meccsre, nem? Akkor miért is nem fogadsz?

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Rooney vitamin helyett Viagrát adott korábbi csapattársának

A Lakers sztárja olyan ligába lépett be, ahol egyedül Michael Jordan járt korábban

Mbappé elárulta, hogy szerinte melyik a legkönnyebb poszt a futballban

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés