A nyár egyik nagy nyertese annyira pocsékul szerepel, hogy ma edzőt is cseréltek. Ideje volt.

Vincezo Montellát mindenki átkozta már, rémesen rakta össze ezt a keretet, amire 200 millió eurót áldozott az új tulaj. Az olasz edző 23 meccsen 23 különböző kezdőt küldött pályára a szezonban, ahol 18 pont hátránnyal a 7. helyen áll a Milan.

Az Opta statisztikái szerint a klub története során mindössze két alkalommal fordult elő, hogy a Milan zsinórban négy hazai bajnoki mérkőzésen nem tudott gólt szerezni, ahogy az most megtörtént a Torino ellen (0–0). Legutóbb 2007-ben volt ilyen.

Egy évtized alatt ez a patinás klub (hétszeres BEK/BL-győztes) a futottak még kategóriába süllyedt, és valahol az egész szezon, de lehet, hogy az egész évtized benne ebben az egy jelenetben. Nikola Kalinicért összesen 25 millió eurót ad a Milan, és itt tökéletesen megmutatja, milyen jól igazolt a klub.

Fantasztikus támadás volt.

Mennyire szerencsés benyögni egy "Hajrá Laziót!" friss Milan-igazolásként?

Nem indította jól a milánói pályafutását az argentin vb-ezüstérmes.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Lamine Yamal ismét olyat varázsolt, hogy alig hisszük el

Ez aztán a szivatás: nagy arccal kihagyta a tizenegyest, majd az ellenfél játékosai odamentek gratulálni

Brutálisan nagy gólt rúgott a rangadón a török középpályás

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés