A grúz egyedül több gólt rúgott, mint Anglia, Franciaország vagy Belgium.
Grúzia Portugália elleni győzelme után bejutott németországi Európa-bajnokság legjobb 16 csapata közé. Az Eb-újoncnál egy igazi sztárjátékos van, a Napoli szélsője, Hvicsa Kvarachelija.
Most a tornán viszont a Valencia kapusa, Giorgi Mamardasvili és a Metz támadója, Georges Mikautadze is remekel. Sőt, ők a legjobbak a grúz válogatottban. A kapust már az Eb előtt is sok nagycsapat nézegette, most pedig Mikautadze körül kezdtek el legyeskedni a csapatok.
Fabrizio Romano értesülése szerint
a Ligue 1-ben második helyen záró AS Monaco szóbeli megállapodást kötött Mikutadzéval a személyes feltételekről.
A Monaco javaslatot is küldött a Metznek, hogy megállapodjanak a díjról, megpróbálva megelőzni más klubokat, és az Eb vége előtt megkötni az üzletet.
(Fotó: Matt McNulty - UEFA/UEFA via Getty Images)
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben