Ausztráliában történt egy ausztrál focimeccsen. A csaj egyébként nem rossz, csak nyilvánvalóan kattant.

Ausztrália mesebeli ország. Először is van nekik ez az ausztrál foci nevű sportjuk, ami olyan mint a rögbi, de ovális alakú pályán játsszák. Nemrég volt a sportág Super Bowlja, amit a Hawthorns és a Sydney Swans vívott.

Ez egy dolog, de a vip-bokszok egyikében ott ült egy Heather McCartney nevű skót modell, aki olyan szinten volt beszittyózva, hogy teljesen meztelenre vetkőzött a meccs közben. Íme:

A kiérkező rendőrökre rátámadt, később meg azt állította, hogy egy fogadás miatt történt az egész, és mivel nyert a Hawthorns, ezért neki muszáj volt levetkőznie.

Mit is mondhatnánk: a fogadás az fogadás. Az a helyzet, hogy egy DVTK–Paks meccs is sokkal izgalmasabb lenne, ha ott is történnének ilyesmik.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Tottenham 2026-ban először tudott meccset nyerni a Premier League-ben

Szoboszlai előbb a hónap játékosa lett, majd beválasztották a szezon csapatába

Bódis Tamás óriási pályacsúccsal futotta körbe a Balatont

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te tudod, mennyit keres a feleséged?
76% Igen
14% Nem
11% Nem szoktunk erről beszélni