A Golden Boy lassan kilenc éve visszavonult, de meglátta a lehetőséget Conorban.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Egy hatalmas show és pénzcsinálás keretében összehozták Floyd Mayweathert és Conor McGregort, a profi ökölvívás, illetve az MMA jelenlegi két legnagyobb alakját egy meccsre, és persze gyorsan kiderült, hogy a bunyóhoz nem elég az, amit McGregor tud, a képességei erősen korlátozottak. Mayweather simán elverte.

Ezt láthatta Oscar De La Hoya is, akinek felcsillant a szeme, és meglátta benne a lehetőséget (pénzt), kihívta egy bokszmeccsre a UFC jelenleg épp eltiltott sztárját.

A 44 éves De La Hoya állítólag titokban edz, formában tartja magát.

(AFP)

„Tudják jól, hogy még versenyképes vagyok. Még mindig bennem van a bugi.

Gyorsabb és erősebb vagyok, mint valaha. Két menet alatt ki tudom végezni Conor McGregort. Ezért a mérkőzésért visszatérek. Még egy meccset vállalok. Kihívom.

Csak két menetre van szükségem. Csak ennyit akartam mondani. A Golden Boy rádiót hallották. Két menet, ennyi, amennyire szükségem van."

Az olimpiai bajnok De La Hoya profiként 39–6-os mérleggel vonult vissza (?), most megcsinálná a negyvenediket is, pár tízmillió dollárért.

 

 

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Azt tudtad, hogy Messi nagyon beteg volt? És azt, hogy az első szerződését egy szalvétára írták?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés