Muhammed Gümüşkaya, a Fenerbahce futballistája győztes gólt rúgott a Helsinki elleni Európa-liga-selejtezős meccsen. A gólöröm során a Fener saját nevelésű futballistája gondolta, egy címercsókkal ünnepel, de a mezen nem volt címer.

Jó kérdés, hogy mi volt a Pumánál a koncepció, amikor megtervezték a Fenerbahce idei mezét, de valahogy sikerült eljutni odáig, hogy a klub címere lemaradt a mezről. Gümüşkayának erről azonban senki se szólt, a fiatal futballista így a címercsók helyett egy címerkeresős gólörömet mutatott be:

Ez is érdekelhet:

Gyere, játssz velünk a Player fantasyligában, és nyerd meg kedvenc csapatod mezét!

Indul a Player.hu Premier League-re fókuszáló fantasyligája. Gyere, játssz velünk, legyél a ligánk Guardiolája. Az első három helyezett a presztízs mellett klassz nyereményekkel is gazdagodik!

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

A veresége után már nem a Fradi az esélyesebb a továbbjutásra

Négy gólt vágott a BL-ben, meg is választották a forduló legjobbjának

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szoboszlai iránt érdeklődik a Real Madrid. Mit gondolsz?
23% A Real Madrid már túl magas szint lenne neki.
77% Simán helye lenne, jelenleg a világ egyik legjobbja a posztján.
Ha mindened az utazás, akkor már most vésd be ezeket a napokat magadnak!
Hirdetés