Kisorsolták a Konferencialiga csoportkörét. Többek között Olaszországba is megy a Ferencváros.

A magyar bajnok ugyan a BL-selejtező első fordulójában meglepetésre kiesett a feröeri KÍ ellen, utána azonban magabiztosan hozta a meccseit a Konferencialiágban, és könnyedén jutott a harmadik számú európai kupasorozat csoportkörébe. A sorsolást megelőzően a Fradi az első, azaz a legerősebb kalapba került. A péntek délutáni sorsoláson pedig kiderült, hogy

a Ferencváros az F-csoportban az olasz Fiorentinával, a belga Genkkel és a szerb Csukaricskival került egy csoportba.

Az Európa-konferencialiga csoportköre szeptember 21-én kezdődik és december 14-én zárul, a pontos menetrend később lesz ismert.

A csoportok:

A Bajnokok Ligája csoportjai:

Man. United–Bayern rangadót rendeznek a Bajnokok Ligájában, a PSG a legnehezebb csoportba került

Kisorsolták a Bajnokok Ligája 2023-24-es szezonjának csoportjait. Az F-csoport a legkeményebb, a legnagyobb rangadót az A-ban fogják rendezni.

(Fotó: MTI/Kovács Tamás)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Hivatalos: Jön a boksztörténelem egyik legjobban várt meccsének a visszavágója

Kevés bizarrabb videó van jelenleg az MI-vel olimpiai hokiaranyat nyerő Donald Trumpnál

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
18% 1-3 éve
21% 4-7 éve
12% 8-10 éve
42% +10 éve
A kreatívok új aranykora: mutatjuk, hogyan törhetsz ki itthonról világszínpadra
Hirdetés