Mert a hétvégi Újpest–Ferencváros rangadóra utazó fradistának előbb a vénaszkenner minden megpróbáltatását túl kell élnie a Groupamaban, hogy aztán beléphessen a Szusza Ferenc Stadionba, de közben meg nem is mindenkinek. Szóval a történet mégsem ennyire egyszerű, és érthető.
Most akkor mi van?
Baranyai Imre, a Ferencvárosi Labdarúgó Zrt. biztonsági igazgatója valami olyasmiről beszélt az MTI-nek, hogy
"a Fradi szurkolói szombaton 17.30-kor találkoznak a Groupama Aréna 2-es kapujánál, majd itt végzik el a szurkolók beléptetését, valamint a jegykezelést is, hogy csak regisztrált drukkerek szállhassanak fel az Újpestre 18 órakor induló autóbuszokra. A Groupama Arénánál jelen lesznek az újpestiek biztonsági emberei is, így a Megyeri úton már nem lesz újabb ellenőrzés."
Ez így eddig nagyjából világos. De a beléptetés a vénaszkennelést is jelenti? Mert akkor onnantól nem értjük ezt a sztorit, hogy
"a drukkereknek ezen kívül még a Pólus Center parkolójában van lehetőségük a felszállásra, ott 18 órakor lesz a gyülekezés és 18.30-kor az indulás. A buszokra kizárólag jeggyel lehet felülni, de a ruházat átvizsgálását csak a Szusza Ferenc stadionnál végzik majd el."
Viszont akkor ezeknek a Fradi-drukkereknek nem kell vénaszkennelteti magukat? Nem értjük. Mi van most akkor?
Amúgy a mérkőzés után is szervezetten szállítják vissza Újpestről a ferencvárosi szurkolókat, akiknek a Pólus Centernél és az Üllői úti stadionnál lesz lehetőségük kiszállni.
(Forrás: MTI)
Tippelünk egyet a szombati Újpest-Fradira: V – 1.91. Fogadok most!
Vagy szerinted kikaphat a veretlen éllovas? Akkor fogadj is rá!
Itt lehet segíteni bőszen:
A Fradi-stadionba lépnek be az újpesti stadionba a fradisták, de nem mindenki. Világos? Nekünk nem.
Posted by Player.hu on 2015. szeptember 10.
#playerhu #sport #foci Ferencvárosi Torna Club Újpest FC (hivatalos)