Jack Grealish legalább annyira komolyan veszi az ünneplést, mint a futballt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Manchester City története során először megnyerte a Bajnokok Ligáját.

Európa csúcsán a Manchester City

A Manchester City felért Európa csúcsára, miután az isztambuli BL-döntőben legyőzte az Intert.

A citysek napok óta ünnepelnek, tele a közösségi média a különböző videókkal, ezeknek a vitathatatlanul legnagyobb sztárja Jack Grealish.

Nem lennénk most Jack Grealish mája

A City angol focistája nem a visszafogott ünneplésekről híres.

Az angol támadó elég komolyan végigbulizta az elmúlt napokat, az egyik felvételen például ünneplés közben kérleli Bernardo Silvát, hogy ne igazoljon el.

Kérlek, ne menj el – mondja Grealish a csapattársának, miközben tart az ünneplés:

Grealish egyébként még a döntő másnapján is a meccsszerelésében volt: Ezt a két videót pedig nem kell különösebben megmagyarázni:

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Mundo Deportivo (@mundodeportivo) által megosztott bejegyzés

Ahogy ezeket a fotókat sem:

Ez is érdekelhet:

„Köszönöm Pepnek, hogy annyira hitt bennem. Ő egy zseni”

Mutatjuk, mit nyilatkoztak a Bajnokok Ligája főszereplői.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott