Greg Hardy most éppen pusztakezes bokszban meccselt. Mérsékelt sikerrel.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Hardy korábban a Carolina Panthersben és a Dallas Cowboysban is játszott, majd az NFL-karrier után MMA-zni kezdett. Bekerült a UFC-be, volt néhány győzelme, de miután zsinórban háromszor kiütötték, kirúgta a világ legnagyobb MMA-szervezete a balhéiról is ismert korábbi defensive endet.

Tavaly volt két bokszmeccse, most pedig a Bare Knuckle Fighting Championshipben lépett ringbe, vagyis puszta kézzel bokszolt. Mérsékelt sikerrel, ugyanis belenézett egy elég komoly KO-ba a Josh Watson elleni meccsen. Ha az elmúlt két és fél év különböző meccseit nézzük, akkor már negyedszer ütötték ki csúnyán Hardyt.

Már az első menetben majdnem KO-zta Watson, de akkor Hardy valahogy még talpon maradt:

A másodikban már nem: Ez is érdekelhet:

Nincs kegyetlenebb és véresebb sport az orosz pusztakezes boksznál

Az elmúlt években egyre népszerűbb lett Oroszországban a pusztakezes boksz.

(Fotó: BKFC Facebook)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy párharc már biztosan ismert a foci-vb kieséses szakaszában

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott