A Bayernt pedig Kane, így a németek küldenek egy újabb ajánlatot a Tottenhamnek.

Június végén a jó ideje csatárt kereső Bayern München hivatalos ajánlatot tett a Tottenhamnek, 70 millió eurót plusz bónuszokat tartalmazott a csomag, ám a londoniak visszadobták.

A 29 éves gólgépről azonban nem mond le a Bayern München, újabb ajánlatot készítettek elő, ami mellé egy erős érvet is pakolhatnak most már.

A tárgyalásokat Karl-Heinz Rummenigge vezeti, aki meggyőzte Kane-t, hogy csatlakozzon a Bayernhez ezen a nyáron. Kane pedig jelezte, hogy most már csak a Bayern érdekli. Szeretne végre nyerni valamit.

A München most 10 millióval emelheti a tétet: 80 millió eurót + a bónuszokat ajánl Kane-ért.

A Bayernnek nagyon kell egy klasszis csatár, mert egy lelkes, de középkategóriás Choupo-Moting nem a Bayern szintje, a Tottenham meg erőszakkal nem sokáig tarthatja vissza Kane-t. És nem is akarja, mert jövőre ingyen távozna.

Kane-t a Man. United is vinné, de a Premier League-be nem akarja eladni a Spurs:

Két angol válogatottat is igazolna a Manchester United

A támadószekcióban erősíthet az MU.

(Fotó: Catherine Ivill/Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Elsírta magát az edző, miután idén először nyert meccset a csapata

Úgy adott sarokkal gólpasszt a City futballistája, hogy oda sem nézett

Florentino Pérez beleállt a Barcába, nem akar semmilyen kapcsolatot a Real Madrid és a Barcelona között

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés