A két nagy vetélytárs közül a Fradi eddig fiatal keleti légiósokat igazolt, a Vidi pedig most egy rutinos magyart.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Mol Vidi leigazolta a kazah Kajrat Almatitól a 48-szoros magyar válogatott középpályást, Elek Ákost.

A 30 éves Elek hat és fél év után tér vissza a Vidihez, amelynél 2008 és 2012 között szerepelt, részese volt a csapat története első bajnoki címének (2011), valamint Ligakupát (2009) nyert.

„Sosem zártam ki annak a lehetőségét, hogy egyszer majd visszatérjek a Vidibe, ezért is tartottam annak idején fontosnak azt, hogy korrekt körülmények közt távozzak Székesfehérvárról. Sosem titkoltam, még a DVTK csapatkapitányaként sem, hogy nagyon sokat jelent számomra a Vidi, hiszen itt lett belőlem gyerekből felnőtt, itt váltam élvonalbeli játékossá, válogatott labdarúgóvá. [...] Nem levezetni tértem haza, hanem komoly célokért szeretnék küzdeni a Vidivel. A mai napig élénken él az emlékezetemben az első bajnoki címünk ünneplése a belvárosban. Mindenképp újra át szeretném élni azt az ünneplést, de ezen kívül a nemzetközi kupában is szeretnék szép sikereket elérni a Vidivel” – nyilatkozta Elek a Vidi hivatalos oldalának.

Eközben a Fradinál:

A Vidit kiütő BATE-ból igazolt csatárt a Fradi

Az idei Európa-liga-csoportkörben három gólt fehérorosz válogatott támadót igazolt a Fradi.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés