Eden Hazard újra elmondta, hogy a Real Madrid az álma.

A belga támadó eddig megállíthatatlan a Premier League-ben, nyolc gólja és három gólpassza van. És nyilván a Chelsea azt szeretné, ha hosszabbítana, de Hazard nem tudja elengedni a Real Madridot és az álmát.

Nehéz döntés ez. Nyilvánvalóan a legjobbat akarom magamnak, de a Chelsea-nek is, mert mindent ettől a klubtól kaptam... Nem akarok hazudni, a Real Madrid a világ legjobb csapata, gyerekkori álmom, hogy ott futballozzak. Csak ennyit tudok mondani.

Nyilatkozta a Chelsea tízese, akinek 2020-ig van szerződése a londoniakkal. Spanyolországi hírek szerint a Real Madrid is akarja Hazard-t, és ha ez valóban igaz, akkor már csak az a kérdés, hogy mennyiért vált klubot – egyáltalán nem lepődnénk meg, ha ő lenne a Real nagy dobása nyáron.

Hazard a világ legjobb játékosa lehetne, ha rendesen edzene

Maurizio Sarri nem teljesen elégedett a belgával.

(ESPN)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Szoboszlai őszinte kirohanása: Fel kell ébrednünk

Szoboszlai az újabb zseniális szabadrúgásgóljával rekorder lett

Reklamált, majd pillanatokkal később szerzett egy nagy gólt a ZTE játékosa

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Az Egyik csata a másik után kapta az Oscar-díjat. Te láttad?
17% Igen, nagyon bejött.
31% Igen, de nekem annyira nem adta.
31% Nem láttam, de megnézem.
20% Nem láttam és nem is tervezem.
Miért maradnak meg az emlékezetben bizonyos ajándékok?
Hirdetés