Miután a Watford otthonában kikapott, biztossá vált, hogy kiesik az angol első osztályból a Fulham.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A tavaly feljutott Fulham nyáron komoly költekezésbe kezdett: Seriért 30 millió eurót, Mitrovicért 20 milliót, Anguissáért 25-öt fizettek,

összesen 110 milliót fordítottak a csapat megerősítésére.

Ezt ismerve és a keretet látva kötelező lett volna a bennmaradás, de a Fulham egész szezonban szenvedett, az utolsó döfés a Watford elleni 4–1-es vereség volt tegnap, amivel biztossá vált, hogy hiába költött 110 milliót a vezetőség, a londoniak jövőre biztosan a másodosztályban folytatják.

Squawka News on Twitter

OFFICIAL: Fulham have been relegated from the Premier League after losing 4-1 to Watford.
Ami persze óriási csalódás, de úgy egyszerűen nem lehet bennmaradni, ha egy csapat az előző 13 bajnokijából 12-szer kikapott.

Két statisztika, ami mindent elmond a Fulham idei szezonjáról:

  • a legutóbbi 39 megszerezhető pontból hármat gyűjtött be a csapat
  • idegenben az idényben 51 pontból, kettőt szereztek meg

Szintén Premier League:

Három érintésből rúgott parádés gólt az Arsenal

Hozta a kötelezőt Emery csapata, dobogós az Arsenal.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy párharc már biztosan ismert a foci-vb kieséses szakaszában

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott