Az átigazolási időszak végén teljesült mindenki álma, Antony elhagyta a Manchester Unitedet, és oda igazolt, ahova a szíve húzta.

2022-ben 95 millió eurót fizetett a Manchester United az Ajaxnak Antony játékjogáért. A brazil támadó a klub történetének egyik legnagyobb melléfogása lett, ezért idén januárban kölcsönadták a Betisnek. Spanyolországban teljesen újjászületett Antony, szenzációs tavasza volt, a Betis többek között Konferencia Liga-döntőt játszott a vezetésével. A kölcsönszerződés azonban a szezon végén lejárt, Antony pedig visszatért Manchesterbe.

Egyértelmű volt, hogy a klub nem számol vele, ahogy az is, hogy távozni akar és mindenképp visszatérne a sevillai csapathoz. A kérdés az átigazolási díj volt, a United sokáig kitartott, hátha befut egy értékelhető ajánlat, de végül az átigazolási időszak utolsó napján 22 millió euróért eladták a Betisnek a játékost. Aki így visszatérhetett Sevillába, a Betis drukkerei pedig valóságos hősként fogadták:

Antony cheered by Real Betis fans in the streets of Seville byu/landofphi insoccer

„Mekkora különbség. Sevilla sokkal szebb, mint Manchester. Negyven napot töltöttem egy hotelben, nem volt könnyű, de mindenki tudta, hogy a célom az, hogy visszatérjek. Egyedül a családom tudja, mennyire nehéz volt, de tudtam, hogy eljön ez a pillanat”

– mondta a 25 éves szélső, aki 2030-ig írt alá a Betishez.

Ez is érdekelhet:

Három meccs után kirúgták Ten Hagot

Az MU után egy újabb kudarc a karrierjében.

(Fotó: Real Betis)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Ma van az évfordulója minden idők egyik legzseniálisabb gólpasszának a BL-ben

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
36% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés