Playboy-villának is simán elmenne.

Zlatan Ibrahimovic sokáig ötcsillagos hotelben lakott, de elege lett abból, hogy a szállodában nem volt úszómedence.

Na, de Ibra ezt is megoldotta, így most HETENTE 16500 fontért, kábé hatmillió forintért bérel egy villácskát. Ez viszonylag nem kevés pénz, de azért annyira nem kell izgulni, mert 220 ezer fontos (78 millió forintos) fizetéséből futja rá.

És hogy ezért a pénzért mit kap az Ibrahimovic család? Hat hálószobát, belső medencét, edzőteremet és egy koktélbárt. Ja, és rengeteg LED-fényt, vagyis úgynevezett kúrófényt.

Card Card Card Card Card Card Card

De kell is a kényelem Zlatannak, ugyanis nagy dolgokat szeretne véghezvinni Manchesterben. És simán össze is jöhet neki, főleg, hogy már Paul Pogba is a csapattársa. Nem is csoda, hogy jelenleg a Manchester Unitedet tartják az egyik legesélyesebbnek a Premier League-ben.

Gonzalo Higuaín villája árban azért szerényebb, de megjelenésében már kevésbé:

(Forrás: The Sun)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
15% Nem, tök jó, hogy van.
62% Azonnal, értelmetlennek tartom.
24% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Készen állsz a kalandokra? Gyere velünk az új Citroën C5 Aircross-szal
Hirdetés