A Redditen elég népes tábor gyűlt össze kitárgyalni a meccs alatt és után az Eb eddigi legérdekesebb mérkőzését, mi pedig kiválogattuk ezek közül a legjobb beszólásokat. Íme.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Ha Dzsudzsák ilyen intenzitással folytatja a gólok utáni örömködést, egy mesterhármas után simán ki fogja nyírni magát.

Valószínűleg a magyar csapatkapitány második gólja után bemutatott gólörömére gondolhatott.

Egy perc néma csönd azok emlékére, akik inkább az Izland-Ausztria meccset nézték.
Kibaszott Magyarország, ember! Elég lett volna védekezniük, aztán örülni az egy pontnak, ehelyett felvállalták a nyílt játékot, és győzelemre hajtottak. Hatalmas tisztelt. Szeretem ezeket a srácokat.
Valaki megmondaná, hol játszanak ezek a magyar játékosok? Mert most láttam, ahogy elment öt portugál között, és úgy vagyok vele, hogy hát ez meg ki a jó isten?
Pont ilyen parázs meccseket vártunk az Eb-től. Jó sokáig tartott.
Szétröhögöm a seggemet, a magyar drukkerek Messit éltetik.

Az utolsóról mi egyébként tök lemaradtunk, ha valakinek van róla videója, akkor tárt karokkal várjuk.
Amúgy a magyarok Eb-győzelméért meg 90-szeres pénzt fizetnek, egy ezrest megér, nem?

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
19% Franciaország
16% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés