Egy kommentelő telibe talált a beszólásával. Libabőr.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Trollfocin jelent meg egy kép az F-csoport résztvevőivel, köztük ugyebár Magyarországgal. Németh András olvasó kommentelt egyet, amire rá is repült közel 700 lájk.

Na de miért ekkora telitalálat ez?

A komment még a pótselejtezők sorsolására utal vissza, október közepére. Amikor kiderült, hogy Norvégia Magyarországot kapta ellenfélnek, az egyik norvég tévéstúdióban Bernt Hulsker szakkomentátor és ex-focista az asztalt verve üvöltözte azt, hogy ez álomsorsolás.

Mármint, hogy Norvégia minket kapott.

Hihetetlen, mennyi minden történt azóta. Vertük a norvégokat oda-vissza, kijutottunk az Eb-re, lement a sorsolás, és egész jó kis csoportunk van. Vagyis biztosan lehetne sokkal rosszabb.

Szóval telitalálat ez a duma, mert kis túlzással álomcsoport is lehet belőle, Bernt Hulskeren meg mindig jó lesz röhögni egyet.

Utóirat: persze mi egy pillanatra se váljunk olyanná, mint Bernt Hulsker, az edzőjük és egy-két játékosuk. Nekünk már egy pontszerzésnek is örülni kell, minden egyéb más már extra teljesítmény lesz.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
19% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés