Szép volt!

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Hárspataki Gábor remek teljesítménnyel verekedte túl magát a férfi karatékák 75 kilogrammos mezőnyének csoportküzdelmein és jutott a legjobb négy közé. Ekkor már biztossá vált, hogy a 25 éves magyar éremmel zárja a tokiói olimpiát, mivel a sportág szabályai értelmében az elődöntő vesztesei a dobogó harmadik fokára állhatnak, azaz érmet kapnak.

Az elődöntőben Hárspataki a B-csoport második helyezettjével került szembe, vagyis az ötszörös világbajnok azeri Rafael Aghayevvel, aki nagyon hamar előnybe került egy ipponnal (3–0). Hárspataki nem tudott válaszolni rá, a sportág egyik legjobbja viszont egészen 7–0-ig meg sem állt.

A bronz azonban így is megvan, és nagyon szépen csillog ez is.

Eközben...

Kovács Sarolta bronzérmes lett női öttusában

Fantasztikus hajrával megvan a bronz.

A férfi vízilabda-válogatott sem játszik döntőt az olimpián

Másodszor is kikapott a görögöktől a férfi pólóválogatott, a női csapat után a férfiak is az elődöntőben estek ki.

(Fotó: MTI/Kovács Tamás)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy egész nemzet megnyugodhat, levették az átkot a foci-vb egyik legnagyobb sztárjáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
3% Brazília
17% Egy másik válogatott