A bajnok Ferencváros támadó középpályással erősített.

A zöld-fehérek honlapjának beszámolója szerint a 28 esztendős támadó középpályás, Kady Borges az orosz Krasznodartól a Fradiba igazolt.

Kadyt nem kell senkinek sem bemutatni, hiszen nem is olyan rég, a Qarabag elleni Bajnokok Ligája-selejtezők alkalmával személyesen is megtapasztalhattuk, milyen képességekkel rendelkezik

– mondta az új szerzeményről Hajnal Tamás, az FTC sportigazgatója.

A sportvezető hozzátette, Borges „dinamikus játékos, aki a pálya utolsó harmadában folyamatos gólveszélyt jelent” az előkészítéseivel, illetve saját helyzeteivel.

Egy nemzetközi szinten is tapasztalt játékosról van szó, aki tudja, milyen egy selejtezősorozatban nyomás alatt teljesíteni. Azt várjuk tőle, hogy mihamarabb beilleszkedik, és már az első perctől kezdve nagy segítségünkre lesz a támadó harmadban

– tette hozzá Hajnal.

Kady Borges két év alatt összesen 75 mérkőzésen 28-28 gólt és gólpasszt jegyzett a Qarabagban,

2023 telén viszont Oroszországba, a Krasznodarba igazolt. Az elmúlt másfél évben 44 tétmeccsen hétszer volt eredményes négy gólpassz mellett.

Borges a ghánai Isaac Pappoe és a szintén brazil Raul Gustavo után a harmadik nyári érkezője a BL-selejtezőre készülő FTC-nek.

A holland élvonalból erősíthet a Fradi

Nem meglepő módon részben a holland vonalon indul el a Ferencváros.

Bemutatták a Fradi új, Macron mezeit

A Nike helyére érkező új sportszergyártó, a Macron három teljesen egyedi mezt tervezett a rekordbajnok Ferencvárosnak.

(Fotó: Gualter Fatia/Getty Images)

Magyar lakásba magyar bútort – és ne is akármilyet, minőségit!