A top 5 ligát vizsgálva szenzációs eredmény jött ki. Persze, aki követi a Premier League-et, annyira azért nem lepődik meg.

A hétvégén már megénekeltük a Brighton káprázatos fociját, akkor az Old Traffordon nyert 3–1-re Roberto De Zerbi csapata, Pascal Groß gólját pedig 30 passz előzte meg.

Ez a gól tökéletesen illusztrálja, melyik csapat játssza a legszebb focit a Premier League-ben

Egészen lenyűgöző, amit a sztárfocistáktól mentes Brighton művel a világ legerősebb bajnokságában.

Most itt egy újabb bizonyíték, hogy valóban a sirályok játsszák az egyik legszebb focit, de nemcsak Angliában, hanem a top 5 ligában is, vagyis mondhatjuk, az egész világon. Az olasz menedzser megszerzése telitalálat volt, folytatta a Graham Potter által megkezdett munkát, csak még egy szinttel feljebb emelte.

A parádés támadófocit játszó Brighton találta el a legtöbbször a kaput 2022 októbere óta, mégpedig magasan.

A második Real Madrid 26-tal kevesebbet próbálkozott, utána jön a Bajnokok Ligája-győztes Manchester City és a Dortmund.

Ebben a szezonban eddig a legtöbb gólt a Brighton rúgta a Premier League-ben (15-öt), élmény nézni De Zerbi csapatát.

Újraindult a Premier League, rúgtak is rögtön egy óriási gólt

A világbajnokság után újraindult az angol bajnokság, és a Boxing Day hozott egy óriási gólt is. Mutatjuk.

(Fotó: Kevin C. Cox/Getty Images for Premier League)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Lamine Yamal ismét olyat varázsolt, hogy alig hisszük el

Ez aztán a szivatás: nagy arccal kihagyta a tizenegyest, majd az ellenfél játékosai odamentek gratulálni

Brutálisan nagy gólt rúgott a rangadón a török középpályás

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés