A norvég vonal eddig bejött, miért is térnének le róla.

Tokmac Nguen és Franck Boli után újabb játékost igazolna az Elitserienből a Ferencváros. A norvég VG azt írja,

a magyar bajnok ajánlatot tett a Moldénak Henry Wingo játékjogáért.

A 25 éves amerikai jobbhátvéd 2019-ben a Seattle Sounderstől szerződött Moldéhoz, ahol viszont 2021 decemberében lejár a szerződése. A Fradi a BL-playoffban játszott a norvég csapattal, ott figyeltek fel a védőre, aki sebességből többször is megverte az odavágón védőjét, Civicet.

Wingo a védelem mindkét oldalán bevethető, ami fontos lehet a Fradinak, mivel Lovrencsics Gergőnek és Marcel Heisternek is lejár a szerződése. A jobb oldalon egyébként Lovrencsicsen kívül (aki már 33 éves lesz idén) az a Botka bevethető még, aki gyakran inkább belsővédőt játszik, tehát ez a poszt félig lyukas.

Az egyesült államokbeli bekk esetleges ferencvárosi szerződéséről az sbisoccer.com is írt, és mivel erősek a Fradi norvég kapcsolatai, alighanem tényleg készül valami.

Rebrov szigorú: Aki motivációját vesztette, annak távoznia kell

Vagy mondhatjuk úgy is, hogy vérprofi. Nincs tutujgatás. Mondjuk lett is Bajnokok Ligája.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
17% Naná, és nagyon keményen.
36% Igen, de menedzselhető.
48% Szerencsére nem.