Tizennégy mérkőzés óta veretlen a fociválogatott, Marco Rossi csapata eddig optimálisan készül az Eb-re.

Marco Rossi hét helyen változtatott a törökök elleni győztes meccs után, Dárdai Márton például először volt kezdő a válogatottban.

A törökök legyőzése után már csak az Aranycsapat áll jobban a Rossi-gárdánál

A magyar labdarúgó-válogatott idei első meccse, Törökország ellen már az Európa-bajnoki felkészülés jegyében zajlott. De tétje is volt.

Valószínűleg ennek a sok változásnak is köszönhető, hogy meglehetősen harmatosra sikerült az első félidő. Aztán viszont kijött az, hogy a magyar válogatott jobb. Na meg, hogy egy Szoboszlaink, aki ismét gólt szerzett. Schäfer András kiváló passzából talált be.

Aztán a 85. percben elindult Lang, végig vitte a pályán, majd egy kényszerítő után Nagy Zsoltnak adott egy gólpasszt, eldöntve a meccset.

A nyári Európa-bajnokságra készülő válogatott tehát 2–0-ra legyőzte Koszovót a Puskás Arénában, így két győzelemmel kezdte az évet.

Marco Rossi: Az eredménnyel elégedettek vagyunk, a teljesítménnyel nem igazán

A kapitány szerint a döntetlen igazságosabb lett volna.

Marco Rossi sem tudja, ki lesz a válogatott kezdőkapusa az Eb-n

Szerinted ki legyen a kezdőkapus? A cikkben tudsz szavazni!

(Fotó: MTI)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
18% Nem, tök jó, hogy van.
59% Azonnal, értelmetlennek tartom.
23% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Ez az a gondolkodásmód, ami miatt mindenki folyton stresszes – és senki sem mondja el neked
Hirdetés