Nyert a Barcelona a Levante otthonában, de milyen meccsen?!

A saját kérdésemet megválaszolva: egy olyan meccsen, amelyen a Levante három tizenegyest rúgott, míg a Barcelona három gólt, és végül 3–2-re nyert.

A hazaiak előbb az 52., majd az 56. percben is tizenegyest kaptak, az elsőt Morales berúgta, a másodikat Marti kihagyta. Közben a Barcába beállt Pedri, a vendégek pedig előbb Aubameyang góljával egyenlítettek, majd Pedri már a vezetést is megszerezte Xavi csapatának. A Levante azonban Lenglet szabálytalansága után a harmadik tizenegyesét is megkapta, Melero góljával volt 2–2. A 92. percben azonban jött Luuk de Jong, és egy fejesgóllal megnyerte a Barcának a meccset.

Összefoglaló (A videó átkattintás után indul):

A katalán csapat 15 meccse veretlen a spanyol bajnokságban, 60 ponttal második a tabellán. Az első Realnak 72 pontja van, a harmadik Sevillának szintén 60, de a Barcelona egy meccsel kevesebbet játszott.