Willy Caballero, az argentin válogatott kapusa szerint egy dologban nagyon hasonlít egymásra Lionel Messi és Michael Jordan.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A jelenleg klub nélküli Caballero öt alkalommal szerepelt az argentin válogatottban, a 2018-as világbajnokság első két csoportmeccsén kezdett, így lehetősége volt megtapasztalni, milyen Lionel Messivel egy csapatban játszani.

„Messi ellen játszani néha rémálom. Rá fókuszálsz, közben területet teremt a társainak, aztán végül mégis ő kerül helyzetbe. Lehetőségem volt csapattársként is látni őt. Egy kisebb edzőmeccsen is csak a győzelem érdekli. Egy gép, olyan, mint Michael Jordan a The Last Dance-ben, egyszerűen nem tudja elfogadni, ha kikap. 

Emlékszem, a vb előtt edzőmeccsen egy spanyol U23-as csapat ellen játszottunk. Hátrajött, elkérte tőlem a labdát, aztán végigsprintelt a pályán és gólt rúgott. Mindenki csak döbbenten nézett”

– emlékezett vissza Cabellero.

Messinél maradva:

Kiderült, mikor játszhatja az első meccsét a PSG-ben Lionel Messi

Néhány napja már az új csapatával edz Messi, de a bemutatkozására még azért várni kell.

Thierry Henry szerint nem Lionel Messi a válasz a PSG problémáira

A Barcelona korábbi futballistája szerint olyan gondjai vannak a PSG-nek, amire nem Lionel Messi jelenti a megoldást.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
24% Hazai
33% Idén egyik sem